|
Boguski wczoraj stracił piłkę z 10 razy w środkowej strefie i 2-3 razy chciał odegrać piętką w tym samym miejscu gdzie Zając stracił piłkę w meczu z Ruchem. Ustawia się go na skrzydle i drybluje (bo co ma robic?) to logiczne że straci pare razy pilkę, a że to nie jego pozycja to nie parę a zawsze
|