Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 30.08.2014, 19:03
Nikt normalny nie ma pretensji do Zająca o tą sytuację nawet jeśli nie było faulu. On musi się jeszcze wiele uczyć i tyle. Był/nie był zahaczony mógł się pozbierać i zapierd... za piłką bo sędzia puścił grę. Tyle. Jest młody i wszystko przed nim ale droga też jeszcze daleka.
Odpowiedz cytując