Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 30.08.2014, 18:45
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem tych, co bronią Smudy i podają przykład Zająca który stracił piłkę pod polem karnym.. przeciwnika i z tego padła bramka, jego wina, że cały zespół i obrońcy byli źle ustawieni ? nie
W powtórkach w canal+ widać było , że został zachaczony w polu karnym co spowodowało jego upadek. Powinien być karny dla Wisły a nie było, poszła kontra i stało się. Jak w takim przypadku można mieć pretensje do sfaulowanego zawodnika, to można tylko zapytać tych co przywołują tą sytuację, czemu nie mieli pretensji do sędziego ?
Odpowiedz cytując