sevenheaven napisał(a):

|
nie rozumiem tych, co bronią Smudy i podają przykład Zająca który stracił piłkę pod polem karnym.. przeciwnika i z tego padła bramka, jego wina, że cały zespół i obrońcy byli źle ustawieni ? nie
|
Stracił w polu karnym, a wg. wielu był wtedy faulowany.