forthy napisał(a):

|
Nie łapię tego trendu na wczorajsze zmiany. Rozumiem nagonkę za 3-0 w Szczecinie, że od razu 2 zmiany np nie poszły, ale wczoraj? Wisła tylko doświadczeniem i mądrą współpracą graczy utrzymała zwycięstwo. Boguski na DP radzi sobie nie pierwszy raz bdb, a Garguła przypominam jak w 89 minucie bodajże poszedł takim pressingiem na Bełchatów, że ten wybić na aut musiał potem i to wszystko na sprincie.
|
I dokładnie w tym rzecz, zmiany to pięta Achillesowa, trenera Smudy. Przy wyniku 3-0, nawet przy 2-0 krytyka Franza ma sens, ale wczoraj akurat zachował się ostrożnie, ale i racjonalnie.