|
ABGwislakABG napisał:
.....Ten no-look-pass z piętki do wychodzącego sam na sam Brożka faktycznie niezauważalny.
Mogła być asysta sezonu. Brożek nie wykorzystał.
I dobrze że nie strzelił bo bramka byłaby z 2 metrowego spalonego ... i byłoby gadania ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|