Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 30.08.2014, 13:22
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Spoko, pewnie tego nie widziałeś jak Garguła czy Stlić głównie stali bez ruchu, nie mając sił do biegania ani do przodu jak i do gry w obronie. (poza krótkimi zrywami).

Po prostu jesteś jednym z przedstawicieli myśli szkoleniowej że piłkarz przed 30 nie ma prawa grać bo mógłby coś zawalić. Najlepiej to jakby miał 37 lat i ponad 400 meczy w ekstraklasie jak Surma.

Sztuczka niestety wyszła Ci słabo.

BTW
Jaka "sztuczka"? Był tylko Twój chwyt "swoim postem potwierdzasz..." - zabawny zresztą. Jaka "sztuczka", napisz. Bo ja jedyne co widzę to dyskusję (poza tą jedną twoją "sztuczką").
Kopiowanie stylu wypowiedzi i przerabianie go na swoją modłę w Twoim wykonaniu jest dość śmieszne, bo czuje się trochę jakbym rozmawiał z 8 letnim dzieckiem, które lubi się przekomarzać... i tak jak do małego dziecka argumenty nie trafiają "bo nie" tak do Ciebie nie trafiają "bo Lech ma kondycje". Widzisz ja uważam, że Lech powinien już w którymś meczu dostać parę minut na rozpoczęcie "przetarcia" z ekstraklasą, tylko akurat nie w tym konkretnym meczu.

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

Bez odbioru.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując