Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 30.08.2014, 13:07
Ja tu się zgadzam z tym, że wpuszczanie młodzika wczoraj byłoby głupotą. Młody jest niezgrany i nieobliczalny. Mogłoby to zadziałać w dwie strony - albo mogłoby znacznie pomóc albo mógłby jakiegoś babola zagrać i poszłaby kontra - tego nie wiemy, ale nie było sensu aż tak ryzykować. Wiele osób narzeka, że młodzi nie grają - zaczną się kartki, kontuzje, to i młodzi dostaną szanse, a lepiej, jak zaczną mecz od początku, niż jakby mieli wchodzić i pilnować wyniku, gdy gramy w osłabieniu. Za Maaskanta było podobnie "Zostaw rodaków, postaw na młodych Polaków" - tak się domagali wszyscy Czekaja i Bruda w składzie i co? Daniel gra teraz w Okocimskim, a niektórzy już się zaczynają modlić, byle postawił Smuda na Żemłę z Zawiszą, bo Czekaj będzie elektryczny nawet w meczu z drużyną, która ma 6 porażek z rzędu i nie gra zupełnie nic.
Odpowiedz cytując