Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
__Cobra__
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
9838
30.08.2014, 10:39
Wczoraj na telebimie wyłapany chyba przypadkowo Leszek Lipka.Jeszcze kilku byłych można wymienić Bogdan Zając, Mirek Szymkowiak, Adam Musiał.Dostrzegł ktoś jeszcze coś na żywo bądź foto
http://chomikuj.pl/piteros06
- archiwalne multimedia Wisły.Całe mecze, skróty !
__Cobra__
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do __Cobra__
Znajdź inne posty napisane przez __Cobra__