Temat
:
wR22acamy! 7 kolejka, WISŁA Kraków - GKS Bełchatów, 29 sierpnia, piatek, 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline
#
2
30.08.2014, 10:11
ABGwislakABG
napisał(a):
Ośmielam się nie zgodzić. Ten no-look-pass z piętki do wychodzącego sam na sam Brożka faktycznie niezauważalny.
Mogła być asysta sezonu. Brożek nie wykorzystał. Nie żebym miał pretensje, ale mało w ekstraklasie mamy takich "kwiatków", więc dostrzegajmy i pielęgnujmy
liniowy nie wskazał, ale główny gwizdnął spalonego
Szofer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szofer
Odwiedź stronę domową użytkownika Szofer!
Znajdź inne posty napisane przez Szofer