Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 30.08.2014, 10:06
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
kiedy zobaczyłem Głowackiego wybijającego "piątke" to sie uśmiechnąłem i pomyślałem "no to karteczka" troche to zabawne było
Wychodzi fachura i doswiadczenie chyba kazdy tak samo sobie pomyslal. Ludzie to sa jednak prze typy 19 15 a po bilety stoi ze 100 osob a zeby bylo malo to drugie tyle stalo na gorze po karte kibica Z tego co widzialem to skwk dalo nawet zdjecie tego a gosc na weszlo napisal o tym. 21 15 jeszcze kolejki byly
Odpowiedz cytując