St Yabol napisał(a):

kiedy zobaczyłem Głowackiego wybijającego "piątke" to sie uśmiechnąłem i pomyślałem "no to karteczka" troche to zabawne było
|
Wychodzi fachura i doswiadczenie chyba kazdy tak samo sobie pomyslal. Ludzie to sa jednak prze typy 19 15 a po bilety stoi ze 100 osob a zeby bylo malo to drugie tyle stalo na gorze po karte kibica

Z tego co widzialem to skwk dalo nawet zdjecie tego a gosc na weszlo napisal o tym. 21 15 jeszcze kolejki byly
