|
Oby przez brak zmian nie poodnawialy sie kilku graczom stare kontuzje lub nie daj boże pokazały sie nowe. Smuda musi zrozumieć że każdy organizm kiedys musi odpocząć i eksploatowanie zawodnika co kuleje jest niedopuszczalne
A później Smuda będzie narzekał że ma plage kontuzji i nie ma kim grać
|