Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.08.2014, 09:46
Cytat:
Stilić - w II połowie "znikł". Czy nie lepiej żeby zagrał za niego lub Gargułę Lech skoro uskutecznialiśmy w tym czasie obronę częstochowy czyli nominalny DP?
Ośmielam się nie zgodzić. Ten no-look-pass z piętki do wychodzącego sam na sam Brożka faktycznie niezauważalny.

Mogła być asysta sezonu. Brożek nie wykorzystał. Nie żebym miał pretensje, ale mało w ekstraklasie mamy takich "kwiatków", więc dostrzegajmy i pielęgnujmy
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując