Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 30.08.2014, 09:35
jendrus napisał(a):Wyświetl post
boguś to jest dobry puźny talent. Haha.
Sadlok to chyba nawet kiwal glowa ze musi biegac utykajac. Przez brbk zmian niedlugo zaczna sie kontuzje. A jedne zmiane w 11 moze przeprowadzic.
W nastepnym meczu nie gra glowa i uryga. Zobaczymy.
Uryga może zagrać, bo to dwie żółte a nie bezpośrednia czerwona kartka.
Nazwiska (i ksywy) w języku polskim piszemy z wielkiej litery.
Odpowiedz cytując