jendrus napisał(a):

boguś to jest dobry puźny talent. Haha.
Sadlok to chyba nawet kiwal glowa ze musi biegac utykajac. Przez brbk zmian niedlugo zaczna sie kontuzje. A jedne zmiane w 11 moze przeprowadzic.
W nastepnym meczu nie gra glowa i uryga. Zobaczymy.
|
Uryga może zagrać, bo to dwie żółte a nie bezpośrednia czerwona kartka.
Nazwiska (i ksywy) w języku polskim piszemy z wielkiej litery.