|
boguś to jest dobry puźny talent. Haha.
Sadlok to chyba nawet kiwal glowa ze musi biegac utykajac. Przez brbk zmian niedlugo zaczna sie kontuzje. A jedne zmiane w 11 moze przeprowadzic.
W nastepnym meczu nie gra glowa i uryga. Zobaczymy.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|