Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 30.08.2014, 09:25
boguś to jest dobry puźny talent. Haha.
Sadlok to chyba nawet kiwal glowa ze musi biegac utykajac. Przez brbk zmian niedlugo zaczna sie kontuzje. A jedne zmiane w 11 moze przeprowadzic.
W nastepnym meczu nie gra glowa i uryga. Zobaczymy.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując