|
Jesli chodzi oz miany to wszyscy się z tym zgadzamy ze Smuda nie potrafi tego robic, nie czuje tego. Nie można się również zgodzić z twierdzeniem iż Zając, Kuczak, Żemło czy Lech są za młodzi bo mają 18-19 lat wiec mogą siedziec na ławce i się marnować. Przykłady Lechii, lecha a ostatnio legi pokazuje w której zagrał 16-latek i był wyróżniającą się postacią pokazuje ze można stawiać na młodych bardzo odważnie ale trzeba to robić.
|