Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 30.08.2014, 08:02
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Moje luźne uwagi po meczu
Boguski - z jednej strony zagrał świetny mecz ale miał kilka zagrań które mnie bardzo rozdrażniły. W kilku sytuacja próbuje "piętek" i innych i traci piłkę zamiast normalnie podać. Boguś - zostaw to - pracuj jak pracujesz a nie baw się w brazilianę na siłę
Boguś czuje się coraz pewniej i zaczyna próbować ryzykownych zagrań ... trzeba przyznać że pomysły ma dobre ale ...
trzeba jeszcze mieć technikę by je zrealizować .... Chyba jej nie ma.

Co do zmian: zgadzam się że Smuda przegina z tym brakiem zmian; mnie najbardziej zdenerwowało że nie zmienił Sadloka który wcześniej 2 lata leczył kontuzje a tu utykając musiał walczyć ponad 15 minut ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując