Wyświetl pojedynczy post
arigatou
Member
 
Od: 09.2007
Skąd: BF/"5"

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7870
Stary 30.08.2014, 07:30
Kolejna ciekawostka. Czerwiśnki rozdał kilkaset biletów po znajomych i znajomych znajomych na mecz na kategorie silver. Ludzie ze środowiska wiedza o tym a nie widzę żalów i płaczów jak ostatnio po takich zagrywkach. Dodajmy ze rozdawane były vouchery do partnerów czyli jakby nie było slaby, przemyślany zabieg pod zwiększenie frekwencji ale marketing a tu mamy do czynienia z jawnym kolesiostwem. Pomyślcie jaką będzie miał kolejkę na legie a od tego sezonu kategoria silver została zmniejszona chyba rozda goldy To tak na pod....ienie tych którzy myślą że coś się zmieni. Wśród osób na silverach znajome twarze z ruchu kibicowskiego
Odpowiedz cytując