Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 30.08.2014, 01:41
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
kiedy zobaczyłem Głowackiego wybijającego "piątke" to sie uśmiechnąłem i pomyślałem "no to karteczka" troche to zabawne było
No tak, to samo miałem, jak widziałem, jak podchodzi do Buchalika, zakrywa usta niczym sędziowie przy ustalaniu, czy np. był karny czy nie, i mu coś mówi, a potem poprawia piłkę - pod koniec meczu, żeby potem żółtej nie dostać przy ratowaniu się przed kontrą i w konsekwencji czerwoną. Jak to ktoś wcześniej napisał - po dżentelmeńsku i z klasą się wyczyścił na najważniejsze mecze jesieni
Odpowiedz cytując