Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.08.2014, 23:33
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czy moze kttos napisac czemu G calkowicie pusty o co chodzi
Raczej nic tajemniczego, po prostu klub otwierał sektory stopniowo i pewnie tylko na G1 dało się kupić bilety. Z resztą było kilka całkowicie pustych sektorów jak choćby E21.
Odpowiedz cytując