Temat
:
wR22acamy! 7 kolejka, WISŁA Kraków - GKS Bełchatów, 29 sierpnia, piatek, 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2006
Offline
#
11
29.08.2014, 23:33
AntyMod
napisał(a):
czy moze kttos napisac czemu G calkowicie pusty
o co chodzi
Raczej nic tajemniczego, po prostu klub otwierał sektory stopniowo i pewnie tylko na G1 dało się kupić bilety. Z resztą było kilka całkowicie pustych sektorów jak choćby E21.
Zotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zotek
Znajdź inne posty napisane przez Zotek