Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 29.08.2014, 23:27
fialo napisał(a):Wyświetl post
...

Ze zmianami to szkoda się nawet w....iać, bo zejściu Alana, aż się prosiło o zmianę Garguła - Przemek Lech i uspokojenie sytuacji w środku pola.

Wygrana cieszy mankamentów jest jednak dużo...
jak się daje emotikonki LOL?

fialo napisał(a):Wyświetl post
...
Najbardziej bezproduktywny jest jednak bez dwóch zdań Łukasz G., już chyba wolę czornego, żeby wiatr robił chociaż, bo Łukasza przez 90 min nie ma. Gość już ma 33 lata i ja się nie dziwię, że trudno mu wykrzesać z siebie trochę więcej.
Co za ulga, że to nie ty jesteś trenerem
Ostatnio edytowane przez Byku : 29.08.2014 o godz. 23:41.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując