fialo napisał(a):

...
Ze zmianami to szkoda się nawet w....iać, bo zejściu Alana, aż się prosiło o zmianę Garguła - Przemek Lech i uspokojenie sytuacji w środku pola.
Wygrana cieszy mankamentów jest jednak dużo...
|
jak się daje emotikonki LOL?
fialo napisał(a):

...
Najbardziej bezproduktywny jest jednak bez dwóch zdań Łukasz G., już chyba wolę czornego, żeby wiatr robił chociaż, bo Łukasza przez 90 min nie ma. Gość już ma 33 lata i ja się nie dziwię, że trudno mu wykrzesać z siebie trochę więcej.
|
Co za ulga, że to nie ty jesteś trenerem
