ja niestety u synka w Edynburgu .... wiec tez mnie ominelo - z tego co widzialem na nc+ to spodziewalem sie troche wiecej - czy moze kttos napisac czemu G calkowicie pusty

o co chodzi

ostatnio czesto kursuje miedzy Szkocja a Krakow3em- wiec moze nie jestem w temacie, Glowa- kapitalna akcja z kartka- czapki z glow- tak robia profesjonalisci z klasa i kultura pilkarska , - i ostatnie: mecz powinien sie skonczyc wynikiem 4-0 - szkoda ze lamana tiki-taka przeslania niektorym gre w pilke nozna- gdzie najwazniejsza rzecza sa bramki- a nie efektowne wjazdy w bramke- najwiekszy plus to dzentelmenska kartka Arka- p[o prostu profesura i szacunek .....niepotrzebne nerwy w koncowce ze slabym Belchatowem, bo mozna wymagac od tak doswiadczonych graczy i zabawy ( tzw tiki-taka) i skutecznosci - oby ta tzw krakowska pilka nie zniszyla tej druzyny - tzn zeby sie nie okazalo ze oprocz megakombinacji - nie umiemy grac prostej - skutecznej pilki - ....calosc na mea plus ... fajnie sie to oglada