Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 29.08.2014, 23:17
Byku napisał(a):Wyświetl post
Przed bojkotem z tego co pamiętam to była podawana ilość sprzedanych biletów, a co ?

a teraz na telebimie pojawiło się że sprzedaliśmy 17 430, a kibiców było 16 832. Ciekawa sprawa
Odpowiedz cytując