Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 29.08.2014, 23:13
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko bym sie chcial spytac tylko w miare ogarnietego, czy w czasie bojkotu byla podawana zarowno liczba sprzedanych biletow, czy tak jak dzisiaj sprzedane bilety PLUS rzeczywista frekwencja na stadionie.
Przed bojkotem z tego co pamiętam to była podawana ilość sprzedanych biletów, a co ?
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując