ABGwislakABG napisał(a):

|
Ja tylko bym sie chcial spytac tylko w miare ogarnietego, czy w czasie bojkotu byla podawana zarowno liczba sprzedanych biletow, czy tak jak dzisiaj sprzedane bilety PLUS rzeczywista frekwencja na stadionie.
|
Przed bojkotem z tego co pamiętam to była podawana ilość sprzedanych biletów, a co ?
