|
Co do tego ,że trzeba w takich sytuacjach wpuszczać młodych to przypomnijcie sobie co zrobił na Ruchu Zając. Trzy punkty są Głowa pewny na Legię jest.
Martwi słaby Stylić no i że Brożek tak gra co drugi mecz. Najlepszy na boisku Głowa. Mnie Jankowski nie przekonuje
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.08.2014 o godz. 22:53.
|