Ogryzek napisał(a):

Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.
|
A ja uważam, że dobrze zrobił trzymając młokosów na ławce do 90 minuty. Graliśmy w 10 i do wybronienia takiego wyniku i/lub pokuszenia się o jakąś groźną kontrę potrzeba przede wszystkim doświadczenia. Młodzi z pewnością też nie są tak zgrani taktycznie jak reszta doświadczonych zawodników dlatego ich wpuszczenie byłoby naprawdę sporym ryzykiem, grając w 10 potrzebny jest monolit a nie młodzian po którym nie wiadomo czego się spodziewać.
Jestem przekonany, że gdyby na ławce był np. Ostoja to wszedłby za Gargułe lub Boguskiego.