Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 29.08.2014, 22:44
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.
A ja uważam, że dobrze zrobił trzymając młokosów na ławce do 90 minuty. Graliśmy w 10 i do wybronienia takiego wyniku i/lub pokuszenia się o jakąś groźną kontrę potrzeba przede wszystkim doświadczenia. Młodzi z pewnością też nie są tak zgrani taktycznie jak reszta doświadczonych zawodników dlatego ich wpuszczenie byłoby naprawdę sporym ryzykiem, grając w 10 potrzebny jest monolit a nie młodzian po którym nie wiadomo czego się spodziewać.

Jestem przekonany, że gdyby na ławce był np. Ostoja to wszedłby za Gargułe lub Boguskiego.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując