Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 29.08.2014, 22:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.
Mam podobne odczucia.
Odpowiedz cytując