|
Senior Member
Offline
|
#74

29.08.2014, 22:08
|
s1mone napisał(a): 
|
Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.
|
Mam podobne odczucia.
|
|