Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 29.08.2014, 22:07
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.
Narazie Smudę bronią wyniki .... taki już jest nasz wspaniały Franciszek
Odpowiedz cytując