PiVoSH92 napisał(a):

Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.
Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.
|
Narazie Smudę bronią wyniki

.... taki już jest nasz wspaniały Franciszek
