Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 29.08.2014, 22:06
Ewidentnie słabszy mecz w naszym wykonaniu, tym bardziej cieszy fakt, że udało się go wygrać.

Nasza gra od momentu czerwonej kartki dla Urygi się totalnie rozsypała.

Drużyna oddychała rękawami i panicznie się broniła. Smuda nie zareagował w ogóle. Dużo szczęścia mieliśmy w końcówce.

Z drugiej strony mogliśmy ten mecz znowu rozstrzygnąć dużo wcześniej, a tak nerwówka. Punkty wg mnie mimo słabszej końcówki jak najbardziej zasłużone.

Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.
Powód: literówka ;)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.08.2014 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując