Grantar napisał(a):

|
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
|
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.
Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.