Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 29.08.2014, 22:00
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.
Odpowiedz cytując