Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.08.2014, 21:54
T-omek napisał(a):Wyświetl post
Niestety, poziom meczu z pogonią nie został utrzymany. Dzisiaj mogliśmy stracić 2 pkt jak ostatni frajerzy. Rozumiem, że można się bawić piłką, odgrywać z piętki, wymieniać milion podań itp. ale jak się prowadzi 3-0 albo 4-0. Na brawa zasługuje akcja bramkowa perfekcyjnie zagrana w trójkącie Stilić, Brożek, Boguski. Wg mnie obok meczu przeszedł Jankowski, jak dla mnie jest zawodnikiem zbyt miękkim na środek pola, nie widać w jego grze walki, zaangażowania, siły przebicia. Kolejny mecz i kolejne wystawienie Guły na skrzydle, posunięcie które zabija potencjał tego zawodnika. Zupełnie nie rozumiem takiego wyboru Smudy. Podwajany Stilić wogóle nie miał wsparcia ze strony słabego Jankowskiego, wsparcie którego mógłby mu udzielić Guła. Uryga niestety nie przeskoczył wysoko założonej poprzeczki, faule ewidentne, decyzja sędziego 50/50 pokazać, nie pokazać czerwień. Dobre zawody zaliczył Dudka, dzisiaj pewnie czyścił i miał fajne długie podania do pomocników. Głowacki stały bardzo dobry poziom, Sadlok za dużo strat na szczęscie bez konsekwencji.
Czy ja wiem? 55 minut zagrali klasowo. Potem był krótki okres mniejszej przewagi, fatalna strata Stilicia i czerwona Alana. Konsekwencje to murarka wiadomo.

Akurat Jankowski grał bardzo dobrze dopóki Wisła grała w 11 - słupek, kapitalne podanie do Stilicia na pocżątku, do Brożka w 2 połowie, ogólnie bdb. Potem już właściwie nikt się nie wyróżniał.
Odpowiedz cytując