Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 29.08.2014, 21:54
Trafiłem wynik (nie chwaląc się).
Zbyt ładnie było tydzień temu ... zadyszka musiała przyjść.
Na plus:
Buchalik - niby nic nie obronił ale jakoś coraz mniej się go boję
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
Burliga - lubię jego wyjścia z piłką
Boguski - wielu kibiców irytują jego straty i kiksy ale chłop dzisiaj przez 90 minut był pod grą - najbardziej mi zaimponował w ostatnim kwadransie
Brożek - dobra dynamika

Na minus
Stilic - no przyszedł słabszy mecz oby był to wyjątek
Garguła - jakoś ostatnio nie błyszczy i dzisiejszy mecz nie był wyjątkowy

Pozostali solidnie

Czas chyba dać odpocząć te pół godzinki kilku piłkarzom ...

U opsów Michał Mak najlepszy.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując