Temat
:
wR22acamy! 7 kolejka, WISŁA Kraków - GKS Bełchatów, 29 sierpnia, piatek, 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
Od: 04.2011
Offline
#
65
29.08.2014, 21:38
Najważniejsze 3 punkty, coś czułem że z GKS nie pójdzie tak łatwo jak z Pogonią, co prawda dostalismy czerwo ale dyspozycja Stilica i Urygi słabsza, za tydzień byle 1 bramką do przodu a za 3 tygodnie oby odpalili na maxa.
majomajo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majomajo
Znajdź inne posty napisane przez majomajo