Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 29.08.2014, 21:38
Najważniejsze 3 punkty, coś czułem że z GKS nie pójdzie tak łatwo jak z Pogonią, co prawda dostalismy czerwo ale dyspozycja Stilica i Urygi słabsza, za tydzień byle 1 bramką do przodu a za 3 tygodnie oby odpalili na maxa.
Odpowiedz cytując