|
I połowa ok, brakowało postawienia kropki nad "i" w postaci drugiego gola.
II połowa słaba, widać było już zmęczenie w zawodnikach, utrata kontroli (mimo tej czerwonej kartki) i przede wszystkim co mnie boli najbardziej - to co słychać u naszego Franka ? a co słychać ? NO BEZ ZMIAN !!!
|