Wyświetl pojedynczy post
Recorder
Junior Member
 
Od: 08.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 29.08.2014, 21:27. mecz
I połowa ok, brakowało postawienia kropki nad "i" w postaci drugiego gola.
II połowa słaba, widać było już zmęczenie w zawodnikach, utrata kontroli (mimo tej czerwonej kartki) i przede wszystkim co mnie boli najbardziej - to co słychać u naszego Franka ? a co słychać ? NO BEZ ZMIAN !!!
Odpowiedz cytując