Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 29.08.2014, 19:26
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało

mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem
a wynik ? cóż...jak Nas Maki nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!
Jest nas więc już 3-ech w tym układzie - dopiero z roboty wróciłem, a w sumie gdybym skończył o 5 to jeszcze bym zdążył ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując