szprotson napisał(a):

nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało
mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem 
a wynik ? cóż...jak Nas Maki nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!
|
Jest nas więc już 3-ech w tym układzie - dopiero z roboty wróciłem, a w sumie gdybym skończył o 5 to jeszcze bym zdążył ;-)