KOMINEK napisał(a):

|
wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie
|
Niestety ten mecz może być zimnym kubłem na rozgrzane głowy... oby pompowany balon dziś nie pękł. Porównując wywiady Smudy z Gargułą, Franek widac że się napala jak szczerbaty na suchary, zawodnicy jak widać są onnego zdania.