Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 29.08.2014, 18:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie
Niestety ten mecz może być zimnym kubłem na rozgrzane głowy... oby pompowany balon dziś nie pękł. Porównując wywiady Smudy z Gargułą, Franek widac że się napala jak szczerbaty na suchary, zawodnicy jak widać są onnego zdania.
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 29.08.2014 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując