|
Czasem zaskoczy? Burliga to jedna z najważniejszych postaci tej drużyny, jego wejścia na skrzydle załatwiają sporo roboty z przodu, a i z tyłu często ratuje. Sam wywalczy z 2-3 karne w poprzednim sezonie i dołożył do tego jeszcze bramki. Traci przez swój styl biegania, który wygląda jak wygląda. Pewnie pokutuje jeszcze myślenie, że Ruch go nie chciał dwa sezony temu to jak może sprawdzić się w Wiśle.
Teraz dla równowagi jest Sadlok który też wspomaga atak, ale na wiosne kiedy Bunoza złapał kontuzje z obrońców tylko Burliga wychodził do przodu, łatwiej przeciwnik miał się ustawić na takie granie przy kompletnym braku zagrożenia po drugiej stronie. Teraz dzięki Sadlokowi jest więcej miejsca na skrzydłach przez co i lepiej widać dobrą gre Burligi.
Ostatnio edytowane przez art : 29.08.2014 o godz. 15:34.
|