Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16512
Stary 29.08.2014, 15:07
Najlepiej to ściągnąć Wojtkowiaka bo Smuda go zna więc mógłby jeszcze coś z niego wystrugać ale Burligi bym sie nie pozbywał bo to taki solidny ligowiec czasem jakiś błąd mu się przytrafi a czasem w ofensywie zaskoczy jakąś asystą taki w sam raz dla nas obecnie w stosunku jakości do ceny.
Odpowiedz cytując