|
Najlepiej to ściągnąć Wojtkowiaka bo Smuda go zna więc mógłby jeszcze coś z niego wystrugać ale Burligi bym sie nie pozbywał bo to taki solidny ligowiec czasem jakiś błąd mu się przytrafi a czasem w ofensywie zaskoczy jakąś asystą taki w sam raz dla nas obecnie w stosunku jakości do ceny.
|