dziki napisał(a):

3. Wyzwanie
Jakiś czas temu w Anglii była przeprowadzona akcja pt. im więcej kupicie karnetów, tym będą one tańsze. Taka sama akcja w klubie, może z dodatkowymi nagrodami. Prosty sposób działania: za 5 k karnetów cena wynosi xx, za 7,5 k karnetów cena wynosi xx- 10 %, za 15 k karnetów cena wynosi xx - 20% (przykładowo, linia zysku musiałaby być poprowadzona
|
Ciekawy pomysł moim zdaniem, mam pytanie nie w celu krytykanctwa ale ze zwykłej ciekawości. Rozumiem, że cena spada po tym jak kibice kupią określoną liczbę kartnetów. Co jednak z tymi co kupili karnety po najwyższej cenie?. Dostają potem zwrot kasy, czy jakąś inną rekompensatę? Jak to rozwiązane było w Anglii?