Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8676
Stary 29.08.2014, 14:33
0 22 napisał(a):Wyświetl post
1. Co jest złego w okradaniu mafii?
2. Czy Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?
3. Czy Wisła łapek nie wyciągała - jak grała - po kasę od mafii?
4. Czy to nie był szczyt?
5. A może Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?






Grupa chujowa. Musimy ją wygrać, marketingowo gówno.
Proponuje się nie przejmować przypadkiem klinicznym wiadomego użytkownika, typowy internetowy napinacz. UEFA to mafia i oczywistym jest ze trzeba ja doic na każdym kroku jak tylko się da. Fanatycy wiedzą co z piłką nożną zrobiła UEFA, napinacze są na forach i cieszą się z każdej chorej kary jaka "UEFA Family" wymierza w imię "we care about football".

-------

Co do grupy. Wszyscy już widzą was na 1szym miejscu no ja niekoniecznie. Lokeren wyrzucił Hull, Trabzon ma Cardozo i kilku innych ciekawych grajkow, Metalist niekoniecznie musi grać tak chujowo z drużyną która przyjedzie grać w piłkę a nie parkować przegubowiec.

Życzę oczywiście sromotnego w.......u
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując