Proponuje się nie przejmować przypadkiem klinicznym wiadomego użytkownika, typowy internetowy napinacz. UEFA to mafia i oczywistym jest ze trzeba ja doic na każdym kroku jak tylko się da. Fanatycy wiedzą co z piłką nożną zrobiła UEFA, napinacze są na forach i cieszą się z każdej chorej kary jaka "UEFA Family" wymierza w imię "we care about football".
-------
Co do grupy. Wszyscy już widzą was na 1szym miejscu no ja niekoniecznie. Lokeren wyrzucił Hull, Trabzon ma Cardozo i kilku innych ciekawych grajkow, Metalist niekoniecznie musi grać tak chujowo z drużyną która przyjedzie grać w piłkę a nie parkować przegubowiec.
Życzę oczywiście sromotnego w.......u
