0 22 napisał(a):

1. Nie czuję żadnych skrupułów przed kasowaniem UEFA czy UE. Jak frajerzy dają to brać. Dziękuję za informację, że nasz konflikt z ITI "rozbijał się o kasę". Dla mnie to nowość, a widzę, że Ty w sprawach Legii bardzo kumaty. Myślę, że jakby Legia zbojkotowała UEFA i nie grała w pucharach to znaczna część Twojego życia by umarła. Aż dziwne, że w obliczu naszego awansu znowu nie było Cię na urlopie
|
podejrzewam że oni tak samo myślą o was
