Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8669
Stary 29.08.2014, 13:31
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Kolega trafił w sedno UEFA mafia ale pieniądze z mafii nie śmierdzą i ta stojąca na straży moralności druzyna z chęcią wyciąga po nie rączki
1. Co jest złego w okradaniu mafii?
2. Czy Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?
3. Czy Wisła łapek nie wyciągała - jak grała - po kasę od mafii?
4. Czy to nie był szczyt?
5. A może Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?






Grupa chujowa. Musimy ją wygrać, marketingowo gówno.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując