shaggy napisał(a):

Kolega trafił w sedno UEFA mafia ale pieniądze z mafii nie śmierdzą i ta stojąca na straży moralności druzyna z chęcią wyciąga po nie rączki
|
1. Co jest złego w okradaniu mafii?
2. Czy Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?
3. Czy Wisła łapek nie wyciągała - jak grała - po kasę od mafii?
4. Czy to nie był szczyt?
5. A może Waszym zdaniem UEFA to nie mafia?


Grupa chujowa. Musimy ją wygrać, marketingowo gówno.