Triodante napisał(a):

|
To wymownie pokazuje, że zamiast w drogie transfery Wisla powinna inwestować w bazę treningową.
|
Mimo mizerii finansowej w Wiśle wreszcie powstała przyzwoita baza treningowa, podpisano umowy z chyba dwoma akademiami piłkarskimi a juniorzy efektownie zdobyli mistrzostwo Polski.
Zwracam uwagę na to co powiedział Stępiński przychodząc do Wisły: wybrałem Wisłę m.in. uwagi na warunki treningowe klubu.
Trzeba iść za ciosem; wprowadzać młodych do drużyny, rozbudowywać zaplecze oraz "technologię" w zakresie nowoczesnych systemów monitoringu i odnowy biologicznej.