Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7866
Stary 29.08.2014, 12:07
Triodante napisał(a):Wyświetl post
To wymownie pokazuje, że zamiast w drogie transfery Wisla powinna inwestować w bazę treningową.
Mimo mizerii finansowej w Wiśle wreszcie powstała przyzwoita baza treningowa, podpisano umowy z chyba dwoma akademiami piłkarskimi a juniorzy efektownie zdobyli mistrzostwo Polski.
Zwracam uwagę na to co powiedział Stępiński przychodząc do Wisły: wybrałem Wisłę m.in. uwagi na warunki treningowe klubu.
Trzeba iść za ciosem; wprowadzać młodych do drużyny, rozbudowywać zaplecze oraz "technologię" w zakresie nowoczesnych systemów monitoringu i odnowy biologicznej.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 29.08.2014 o godz. 12:14.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując