Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline
#
10607
29.08.2014, 11:57
w strefie kibica jest płatność kartą?
Szofer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szofer
Odwiedź stronę domową użytkownika Szofer!
Znajdź inne posty napisane przez Szofer