Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7865
Stary 29.08.2014, 11:35
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Nie znam się na marketingu, nie zajmuje się tym zawodowo więc chętnie poczytam jakie to są te pomysły, których jest bez liku i które wymagają małego kapitału.

No i jeszcze to, że Wisła jest samograjem. Osobiście się z tym nie zgadzam. Popyt na oglądanie meczów w TV moim zdaniem głównie wynikał z tego, że większość osób bojkotowała mecze a chcąc oglądać mecz znaleźli alternatywę w postaci transmisji.
Drużyna póki co ma wyniki, piłkarze są dość rozpoznawalni, kontrakty i tak mają(będą) płacone. Można ich wysłać po 2 do jakichś cukierni, czy gdziekolwiek, gdzie jest sporo dzieciaków, niech tam posiedzą chwile, porobią sobie z małymi zdjęcia, autografów trochę porozdają, na pamiątke jakąś małą wlepke. A potem młody niech idzie do domu i męczy ojca, żeby go na mecz zabrał. Koszty znikome, wlepka 50gr, kawa i pączek dla 2 zawodników jakieś 20-25 zł
Odpowiedz cytując