|
Większość ludzi, którzy tu na forum oglądali mecz, a nie byli na nim korzystało z nielegalnych streamów w necie - przynajmniej ci, którzy udzielali się na czacie. Zresztą - ile to by było osób, 40-50 tysięcy? Bo taką przewagę miewaliśmy nad innymi meczami.
|