Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7864
Stary 29.08.2014, 11:30
Większość ludzi, którzy tu na forum oglądali mecz, a nie byli na nim korzystało z nielegalnych streamów w necie - przynajmniej ci, którzy udzielali się na czacie. Zresztą - ile to by było osób, 40-50 tysięcy? Bo taką przewagę miewaliśmy nad innymi meczami.
Odpowiedz cytując