Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7863
Stary 29.08.2014, 11:14
Nie znam się na marketingu, nie zajmuje się tym zawodowo więc chętnie poczytam jakie to są te pomysły, których jest bez liku i które wymagają małego kapitału.

No i jeszcze to, że Wisła jest samograjem. Osobiście się z tym nie zgadzam. Popyt na oglądanie meczów w TV moim zdaniem głównie wynikał z tego, że większość osób bojkotowała mecze a chcąc oglądać mecz znaleźli alternatywę w postaci transmisji.
Odpowiedz cytując