robert777 napisał(a):

|
Jakże się mylili ci, którzy twierdzili, ze mecze Wisły bojkotuje jedynie paru gówniarzy z C. Średnia przed bojkotem ok. 5,3 tys, dzis będzie ok. 20 tys. ludzi. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam tym geniuszom.
|
"Geniusze za 4 zł" powiedzą Ci, że większa frekwencja to wynik końca wakacji, lepszej pogody, dobrej gry, rozpoczęcia sprzedaży przez net. A nie przez to, że jakiś bojkot się skończył.