|
Nie mogę się doczekać tego meczu. Atmosfera tak w drużynie jak i wśród kibiców najlepsza od miesięcy. Brożek, Stilić, Sadlok i kilku innych zawodników na fali. Mecz przy R22. Mam nadzieję, że te wszystkie czynniki złożą się na ładną i nieustępliwą grę, a co za tym idzie, pewne zwycięstwo.
|