Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.08.2014, 09:45
Nie mogę się doczekać tego meczu. Atmosfera tak w drużynie jak i wśród kibiców najlepsza od miesięcy. Brożek, Stilić, Sadlok i kilku innych zawodników na fali. Mecz przy R22. Mam nadzieję, że te wszystkie czynniki złożą się na ładną i nieustępliwą grę, a co za tym idzie, pewne zwycięstwo.
Odpowiedz cytując