Kocur napisał(a):

W cenniku kar jest wzmianka o rasistach czy anty-pedałach ale nie ma nic o śpiewaniu fuck uefa 
Jedynie o racę się mogą przypierdzielić ale tutaj byłby precedens bo kilka ekip w rozgrywkach europejskich pali race i żadnych kar nie było (z wyjątkami).
|
jak trzeba to paragraf znajdą

, ja nie mogę zrozumieć jakim bucem musi być ten obleśno....., że na takie rzeczy pozwala, a za chwilę będzie płacz jak się dupki z uefa po nich przejadą, najpierw nie umieją czytać , pózniej obrażają ( mi to lata ale uefa jest czuła na swoim punkcie)